Oratorium w Częstochowie

Pełne zanurzenie

Święty Jan Paweł II wiele razy powtarzał młodym ludziom – takim jak my, abyśmy nie bali się wypłynąć na głębię. To samo wezwanie usłyszał kiedyś ksiądz Bosko. Zarówno św. Jan Paweł II, jak i św. Jan Bosko nie bali się odpowiedzieć na słowa Chrystusa, które wzywały ich do PEŁNEGO ZANURZENIA.

Na czym jednak to zanurzenie ma polegać? W czym mamy się zanurzyć? I dlaczego do pełna? Te pytania będziemy sobie wspólnie stawiali podczas naszego spotkania. Podczas zmagań sportowych, wspólnej rozrywki oraz spotkań formacyjnych i modlitewnych będziemy starali się odczytać co dla każdego z nas oznacza to PEŁNE ZANURZENIE.

Nie jest bowiem przypadkiem to, że jesteście członkami Służby Liturgicznej. Już teraz jesteście powołani do tego, aby kroczyć swoją drogą do Boga. Wiedzie ona jednak przez podjęcie jednego z najważniejszych wyzwań chrześcijanina, jakim jest pójście za Jezusem. Zachęcamy was zatem do tego, abyście dzielili się swoim doświadczeniem służby ministranckiej i podejmowali walkę o jak najlepsze miejsca w rozgrywkach sportowych. Jesteście bowiem członkami Służby Liturgicznej i z dumą reprezentujcie swoją parafię w Pielgrzymce Ministrantów – PIM 2014.

Żródło: pim.salezjanie.pl

 

Wakacje w Oratorium - wielobój

 

Wielobój - jedna z gier prowadzona podczas naszych Wakacji w Oratorium. :D

Kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Kościelna 53/63
42-200 Częstochowa

oratorium@nspj.czest.pl

SPM.SALEZJANIE.PL